Telefonní číslo +420 722 086 304

Výkup mědi Brandýs nad Orlicí, výkup materiálů z mědi za skvělé ceny

Něco o mědi: jeden z nejčastěji používaných kovů v dnešní moderní době. Nejvíce se měď uplatňuje v průmyslových odvětvích. Nejvýznamnější ložiska pro těžbu mědi se nacházejí v Jižní Americe (Chile, Peru), USA a Indonésie. Produkce mědi vzrostla za posledních 50 let o více než 12 krát.

Jsme schopni vykoupit měď po celé ČR!

Vykoupíme jakýkoliv typ mědi a všechny materiály s obsahem tohoto kovu na jakémkoliv místě v České Republice. Výkup mědi zajistíme ve městě Brandýs nad Orlicí, ve všech velkých městech a také v lokalitách s menším počtem obyvatel. Naše společnost velmi trvá na celkové spokojenosti zákazníka, proto býváme při výkupu mědi maximálně dochvilní (na vámi určené místo kdekoliv po ČR se dostavíme nejpozději do dalšího dne po dohodě).

Materiály z mědi a jejich cena:

Naše společnost Monaxa Provider s.r.o. nabízí výkup mědi ve všech různých podobách, hmotnostech a tvarech. Může se jednat o trubky z mědi, měděné tyče, různé plechy z mědi, měděné vodiče, dráty, kabely, cívky, elektromotory, profily z mědi a mnoho jiných nejmenovaných materiálů z mědi.

Pokud se jedná o ceny za měď, tak nabízíme veškerým zákazníkům skvělé ceny za výkup. Naše cena za výkup mědi a ceny všech ostatních jsou ovlivňovány ekonomickými faktory, které jsou často nevyzpytatelné a mohou se měnit rychle ze dne na den. U 80 % našich případů vám spočítáme cenu podle ceníku za výkup mědi na místě - z důvodu měření materiálu speciálními přístroji, díky nimž budeme přesnější.

Název Množství Cena
Měď - drát nový nad 1mm 1 kg 85 Kč
Měď - drát opalovaný,kusy,plechy oxidované 1 kg 75 Kč
Měď - kabely 1 kg 25 Kč
Měď - třísky rafinační 1 kg 40 Kč
Měď - třísky, špony 1 kg 50 Kč
Měď - trubky,plechy nové 1 kg 85Kč

Jedná se o maloobchodní ceník do 100 kg v místě výkupu po celé ČR!
Ceník je platný od 29.05.2014.

Kontaktujte nás ještě dnes

Foto mědi

Výkup mědi Brandýs nad OrlicíMěďCena mědiMěď - výkup

 

Místa, ve kterých se zabýváme výkupem mědi:

Výkup mědi Brandýs nad Orlicí a okolí: vykoupíme všechny druhy materiálu z mědi v jakýchkoliv lokalitách v České Republice. Zde se můžete podívat na seznam všech měst:

Copyright © 2014 vykup-tvrdokovu-olomouc.cz // Katalog www stránek - Katalogy

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

přidat inzerát zdarma