Telefonní číslo +420 722 086 304

Výkup technického stříbra Kopřivnice

Vlastnosti stříbra: Stříbro je ušlechtilý kov bílé barvy. Vyznačuje se nejlepší elektrickou a tepelnou vodivostí ze všech známých kovů. Slouží jako součást různých slitin pro použití v elektronickém průmyslu, výrobě CD i DVD nosičů a šperkařství, jeho sloučeniny jsou nezbytné pro fotografický průmysl.

Výkup technického stříbra
po celé ČR!

Výkup technického stříbra Kopřivnice a okolí: Naše firma vykupuje technické stříbro například ve městě Kopřivnice, Krnov, Opava, Plzeň a po celém území České Republiky. Díky široké působnosti naší firmy navíc nabízíme nejvyšší možné ceny za výkup technického stříbra na trhu.

Technické stříbro - vysoké ceny za výkup:

Cena za výkup technického stříbra: Cena technického stříbra je závislá na množství materiálu a jeho chemickém složení. Technické stříbro je sloučenina, která obsahuje nežádoucí prvky jako jsou například nikl, cobalt, wolfram, kadmium, měď a další pojiva.

Cena za výkup technického stříbra se odvíjí dle procentuálností poměrů čistého stříbra a poměrů nežádoucích příměsí - ty se zpravidla při procesu zpracování doslova vypaří.

V jakém množství technické stříbro vykupujeme?
Výkup technického stříbra probíhá již od 1 kg.

Jaké jsou způsoby platby?
Hotově nebo pomocí internetového bankovnictví.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte pomocí
e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo pomocí
telefonního čísla +420 722 086 304 budeme se vám rádi věnovat.

Kontaktní údaje na našeho obchodníka

Foto technického stříbra

výkup technického stříbra Kopřivnice

 

Lokality kde technické stříbro vykupujeme:

Výkup technického stříbra Kopřivnice, Krnov, Olomouc a po celém území České Republiky. Kompletní seznam míst kde technické stříbro vykupujeme si můžete prohlédnout níže...

Copyright © 2014 vykup-tvrdokovu-olomouc.cz // Katalog www stránek - Katalogy

přidat inzerát zdarma