Telefonní číslo +420 722 086 304

Výkup TK plátků a SK plátků Benešov nad Ploučnicí za vysoké ceny

Pár informací o TK a SK plátcích: SK plátky (slinuté karbidy), neboli TK plátky (tvrdkokovy), jsou nedílnou součástí průmyslové výroby. Tyto plátky se ve formě břitových destiček pájí na obráběcí nástroje a díky nim nástroj získá mnohem lepší vlastnosti.

Výkup TK a SK plátků, výkup břitových destiček po celém území ČR

Výkup TK plátků Benešov nad Ploučnicí a okolí: Vykupujeme tk plátky v lokalitě Benešov nad Ploučnicí a po celém území ČR.

Výkup SK plátků Benešov nad Ploučnicí a okolí: Kromě tk plátků vykupujeme také i sk plátky za jedny z nejvyšších cen v ČR.

Výkup břitových destiček Benešov nad Ploučnicí a okolí: Vykupujeme také břitové destičky po celém území České Republiky za vysoké ceny.

Cena za výkup TK a SK plátků, břitových destiček:

Cena tk a sk plátků a cena za výkup břitových destiček je vždy individuální. Záleží totiž vždy na aktuálním kurzu eura, či situaci na burze. Hlavním faktorem který však ovlivňuje cenu je chemické složení vykupovaného materiálu - to měříme vždy na místě výkupu našimi spektrometry.

V jakém množství tk a sk plátky vykupujeme?
TK plátky, SK plátky, či břitové destičky vykupujeme již od 1 kg.

Jaké jsou způsoby platby?
Hotově nebo pomocí internetového bankovnictví.

Díky mnohaletým zkušenostem nabízíme maximální stropové ceny za výkup všem našim partnerům. Pro více informací nás kontaktujte.

Kontaktujte nás ještě dnes

Fotogalerie

břitové destičkyvýkup tk plátků Benešov nad Ploučnicísk plátkyvýkup břitových destiček Benešov nad Ploučnicítk plátky cenavýkup tkvýkup sk plátků Benešov nad Ploučnicívýkup sktk plátky

 

Lokality výkupu tk a sk plátků

Výkup TK a SK v lokalitě Benešov nad Ploučnicí tak břitových destiček probíhá po celém území České Republiky.
Kompletní seznam měst kde tyto materiály vykupujeme naleznete níže:

Copyright © 2014 vykup-tvrdokovu-olomouc.cz // Katalog www stránek - Katalogy

přidat inzerát zdarma